Balustrady

STAL NIERDZEWNA W POŁĄCZENIU Z DREWNEM LUB SZKŁEM.

Jednym z głównych profili działalności firmy jest projektowanie, wykonanie i montaż balustrad na indywidualne zamówienie klienta, jak również według propozycji naszej firmy.


Poręcze

STAL NIERDZEWNA, STAL ZWYKŁA OCYNKOWA LUB MALOWANA, W POŁĄCZENIU Z DREWNEM.

Aby zadowolić wszystkich klientów w naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór zarówno poręczy jak i pochwytów.


Balkony

STAL NIERDZEWNA, STAL ZWYKŁA OCYNKOWA LUB MALOWANA.

Nasza firma specjalizuje się także w produkcji balustrad balkonowych, tarasowych, przy wejściach i wyjściach z domów. Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, jak również brak konieczności kosztownej konserwacji.


Ogrodzenia

STAL ZWYKŁA OCYNKOWA, MALOWANA PROSZKOWO LUB NATRYSKOWO.

Oferujemy również kompleksowe wykonanie ogrodzeń tj. przęseł ogrodzeniowych, bram przesuwnych i wahadłowych. Produkowane przez naszą firmę ogrodzenia cechuje przede wszystkim duża wytrzymałość, solidność wykonania, ciekawe wzornictwo, dbałość o szczegóły.


Inne produkty

STAL NIERDZEWNA, STAL ZWYKŁA OCYNKOWA.

Wykonujemy także różne inne produkty na indywidualne zamówienia tj. zadaszenia, stoliki, ławki, meble ze stali nierdzewnej, odboje, wieszaki, blokady przejściowe, stojaki rowerowe, drabiny, okucia, El. Tuningu aut terenowych, konstrukcje stalowe pod reklamę i wiele innych.


Zapewniamy:

  • Kompleksową obsługę
  • Dojazd do klienta
  • Projekt
  • Wykonanie
  • Montaż
  • Konkurencyjne ceny